Ana Sayfa Arama Galeri
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
Sosyal Medya

Uşak’ta yeni işletme açıldı, Ülkü Ocakları katıldı

Ülkü Ocakları Uşak İl

Ülkü Ocakları Uşak İl Başkanlığı olarak, Hasan AKÇAY, Cabir Candoğan, Soner Doymaz ve Ali Osman Kılıçarslan tarafından başlatılan Export Ads işletmesinin açılışına katıldık. Bu tür girişimlerin desteklenmesi ve iş dünyasına katkı sağlayacak her türlü çabanın önemine inanarak, açılış etkinliğine katılım gösterdik.

Etkinlik sırasında, işletmenin faaliyet alanları hakkında bilgi edindik ve girişimcilerle bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunduk. Yerel ekonominin gelişimine katkı sağlayacak olan bu tür iş girişimlerini desteklemenin, istihdamı artırma ve bölgeye ekonomik katkı sağlama potansiyeline sahip olduğunu biliyoruz.

Açılış etkinliği vesilesiyle, işletme sahiplerine başarılar dilerken, Rabbimden kendilerine muvaffakiyetler diliyoruz. İş dünyasında başarı elde etmek için gösterdikleri çaba ve gayretleri takdirle karşılıyor, yeni işletmenin başarılı ve verimli bir şekilde faaliyet göstermesini temenni ediyoruz.

Ülkü Ocakları olarak, bölgemizin kalkınmasına katkıda bulunan her türlü girişimi desteklemeye devam edeceğimizi belirtmek isteriz. Yerel işletmelerin ve girişimcilerin yanında olmaya devam ederek, ülke ekonomisine katkı sağlamayı amaçlıyoruz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ANKARA (İGFA) – Yüksek Seçim
Sıradaki Haber Yerel seçim sonuçları ‘Resmi’leşti