Ana Sayfa Arama Galeri
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
Sosyal Medya

1954 yılında kurulan o ilin spor kulübü satılıyor

Adanaspor yönetimi, kulübün geleceğiyle ilgili önemli bir açıklama yaparak, iş adamı Ergin Göleli ile kulübün satışı konusunda görüşmelere başlandığını kamuoyu ile paylaştı.

Adanaspor yönetimi, kulübün geleceğiyle

Adanaspor’da Devir Heyecanı: Ergin Göleli ile Görüşmelere Başlandı!

Adanaspor yönetimi, kulübün geleceğiyle ilgili önemli bir açıklama yaparak, iş adamı Ergin Göleli ile kulübün satışı konusunda görüşmelere başlandığını kamuoyu ile paylaştı.

Kulüpten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Değerli Adanaspor Taraftarları ve Futbol Kamuoyunun Dikkatine,

Yönetimimiz adına, Adanaspor’un geleceğiyle ilgili bir açıklama yapmak hasıl olmuştur. Bu kapsamda, iş adamı Ergin Göleli ile Adanaspor’un satışıyla ilgili görüşmelere başlanmıştır.

Bu süreçte, kulübümüzün menfaatleri ve geleceği her zaman ön planda tutulacak olup, tüm görüşmeler şeffaf bir şekilde yürütülecektir. Taraftarlarımızın ve kamuoyunun bilgisi dâhilinde gerçekleşecek olan bu süreçle ilgili gelişmeler düzenli olarak paylaşılacaktır.

Adanaspor Yönetimi olarak, desteklerinizin ve anlayışınızın bu önemli süreçte bizim için çok değerli olduğunu belirtmek isteriz.

Saygılarımızla,

Adanaspor A.Ş. Yönetim Kurulu

Açıklamada, kulübün menfaatleri ve geleceğinin her zaman ön planda tutulacağı vurgulanırken, tüm görüşmelerin şeffaf bir şekilde yürütüleceği belirtildi. Taraftarların ve kamuoyunun bilgisi dâhilinde gerçekleşecek olan bu süreçle ilgili gelişmelerin düzenli olarak paylaşılacağı da ifade edildi.

Uşak Valisi Dr. Turan Ergün’den
Sıradaki Haber Vali Ergün’den Spor Tesislerinde Yerinde İnceleme