Uşak Valiliği’nden yapılan duyuruya göre, Vali Dr. Turan Ergün, Denizli Valisi Ömer Faruk Coşkun’u ziyaret etti. İki vali arasındaki görüşme, bölgesel iş birliği ve koordinasyonu artırmayı amaçladı. Ergün, bu buluşmada, Denizli Valisi Coşkun’a hayırlı olsun dileklerini iletti.
İki vali, bölgeler arası etkileşimi güçlendirmek ve ortak konularda iş birliği yapmak adına fikir alışverişinde bulundu. Ziyaret, bölgesel kalkınma ve işbirliği açısından önem taşıyor.