Uşak İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Erkan Güvenç, yeni göreve başlayan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Zekai İnan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Güvenç ve beraberindeki heyet, nazik ziyaretleriyle İnan’a desteklerini sundu. Yeni dönemde işbirliği ve koordinasyonun önemine vurgu yaparak, sağlık ve sosyal hizmetler alanında güçlü bir işbirliği oluşturma çabalarını dile getirdi.
Güvenç, ziyaretleri sırasında, sağlık ve sosyal hizmetlerin birbirini tamamlayıcı nitelikte olduğunu vurgulayarak, İnan’a başarılar diledi. İki müdürlük arasında iş birliği ve koordinasyonun artırılması için yapılan bu anlamlı ziyaret, Uşak’ta sağlık ve sosyal hizmetler alanında yeni bir sinerji oluşturmayı hedefliyor. Güvenç ve beraberindekiler, yeni görevinde İnan’a başarılar dileyerek, bu iş birliğinin sağlık ve sosyal hizmetler alanında daha etkili çalışmaların kapısını aralayacağına inandıklarını belirttiler.