Ana Sayfa Arama Galeri
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
Sosyal Medya

Uşak’ta 25 Aralık Pazartesi nöbetçi eczaneler açıklandı

Uşak Merkezindeki Eczaneler, Gece

Uşak Merkezindeki Eczaneler, Gece Nöbetinde Hizmetinizde!

Uşak merkezindeki vatandaşlar için acil sağlık ihtiyaçlarına çözüm sunan pek çok eczane bulunmaktadır. Özellikle 25 Aralık Pazartesi akşamından 26 Aralık Salı sabahına kadar hizmet veren nöbetçi eczaneler, acil ilaç ve sağlık malzemesi gereksinimlerinizi karşılamanıza yardımcı oluyor.

Terciler Eczanesi: Cumhuriyet Mahallesi’nde Hizmetinizde

Uşak’ın Merkez ilçesinde yer alan Terciler Eczanesi, Orhan Dengiz Bulvarı No:10/B adresinde sizleri bekliyor. Dörtyol Eski Devlet Hastanesi Yolu Ulubey Durağı’na yakın konumda bulunan bu eczane, acil durumlarda sağlık hizmetinizde olacak. Telefon numarası: 0 (276) 333-30-30.

Aydoğdu Eczanesi: Durak Mahallesi’nde Hizmetinizde

Durak Mahallesi’nde bulunan Aydoğdu Eczanesi, İsmet Paşa Caddesi No:95/C adresinde hizmet veriyor. Orman İdaresi karşısında konumlanmış bu eczane, acil ilaç ihtiyaçlarınızı karşılamak için gece boyunca açık. İletişim için telefon numarası: 0 (276) 224-64-23.

Balkan Eczanesi: Fevzi Çakmak Mahallesi’nde Hizmetinizde

Fevzi Çakmak Mahallesi’nde yer alan Balkan Eczanesi, 3.Ray Sokak No:18/A adresinde sizlere hizmet veriyor. Antre Gurme Arka Sokağı-Bilim Çocuk Tıp Merkezi yanında bulunan bu eczane, gece nöbetinde ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere hazır. İletişim için telefon numarası: 0 (276) 333-30-30.

Uşak Merkezindeki bu eczaneler, acil sağlık gereksinimlerinizi karşılamak için gece boyunca hizmet veriyor olacaklar. Acil durumlar için yol tariflerini takip ederek bu eczanelere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Unutmayın, sağlığınız için acil durumlarda bu eczaneler size yardımcı olabilir.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İSTANBUL (İGFA) – Son dönemde
Sıradaki Haber Her yıl 385 milyon kalıntı zehirlenmesine son!