Isparta 32 Spor ve Uşak Spor Arasındaki Karşılaşma Heyecan Doluydu
Isparta 32 Spor ve Uşak Spor, bugün Uşak 1 Eylül Stadı’nda karşı karşıya geldi. Saat 15.30’da başlayan müsabakada iki takımın mücadelesi nefesleri kesti. İşte maçın ayrıntıları:
İlk Yarıda Karşılıklı Ataklar ve 0-0 Skor
Karşılaşmanın ilk yarısında her iki takım da sık sık rakip kaleye ataklarla yaklaştı, ancak savunma oyuncularının başarılı performansı skoru değiştirmedi. İlk yarı sona erdiğinde skor 0-0’dı.
Isparta 32 Spor İkinci Yarıda Hız Kesmedi
Mücadelenin ikinci yarısında oyunun 48. dakikasında Alim Harlak’ın attığı golle Isparta 32 Spor öne geçti. Son dakikalara yaklaşılırken, 90+3. dakikada Ayberk Kaygısız’ın kaydettiği golle Isparta 32 Spor, skoru 2-0’a taşıdı.
Isparta 32 Spor 2-0 Uşak Spor
Maçın sonunda Isparta 32 Spor, Uşak Spor’u 2-0 mağlup ederek üç puanın sahibi oldu. Isparta 32 Spor’un başarılı performansı ve attığı goller, bu karşılaşmanın dikkat çeken anları arasında yer aldı.