Ana Sayfa Arama
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Uşak Belediyesi Kent İçin Yeni Proje Duyurdu

Uşak Belediyesi, Uşak’a değer

Uşak Belediyesi, Uşak’a değer katacak yeni projesini duyurarak şehri daha yaşanır hale getirmek için çalışmalarına devam ediyor. Sosyal, kültürel ve eğitim alanlarına odaklanan proje, kentte yaşayanların yaşam kalitesini artırmayı hedefliyor. Duyuru, haberi Uşak Belediyesi’nin resmi sosyal medya hesaplarından paylaşan Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın tarafından yapıldı.

Başkan Çakın: Yeni Projeler Yakında Tamamlanacak

Başkan Çakın, yeni projenin duyurusu sırasında kentte devam eden projelerin durumu hakkında da bilgi verdi. Uzun süredir devam eden birçok projenin kısa sürede tamamlanacağını, kısa süre içerisinde yeni açılışların yapılacağını belirtti. Bu projelerin mevcut durumu hakkında vatandaşları bilgilendirmek için her ay düzenli toplantılar yapılıyor.

Uşakspor Yeni Altyapı Tesisi Alacak

Uşak Belediyesi tarafından açıklanan yeni projelerden biri de şehrin yerel futbol takımı Uşakspor için altyapı tesisi ve kapalı antrenman sahası yapımıdır. Başkan Çakın, Uşakspor’un geleceğine yatırım yapmaya devam ettiklerini belirterek, Uşakspor Altyapı Kamp Merkezi ve Kapalı Antrenman Sahası inşaatına şimdiden başlandığını söyledi. Proje ile şehirdeki spor tesislerinin iyileştirilmesi ve genç futbolcular için daha iyi bir ortam sağlanması amaçlanıyor.

Uşak Belediyesi’nin kente yeni değerler kazandırma çalışmaları sosyal, kültürel ve eğitim odaklı projelerle devam ediyor. Yeni projenin duyurulması ile konut sakinleri, yaşam kalitelerinde daha fazla iyileşmeyi sabırsızlıkla bekleyebilirler. Şehirde devam eden projeler güzel bir şekilde ilerliyor ve Uşakspor’un yeni altyapı tesisi, şehirdeki spor tutkunlarını sevindiriyor. Belediyenin şehrin geleceğine yatırım yapma taahhüdü açıktır ve bölge sakinleri yakın gelecekte daha fazla gelişme bekleyebilir.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uşak haberleri – Uşakspor, 2023-2024
Sıradaki Haber Uşakspor, Somaspor’a mağlup oldu