İlkler Şehri Uşak Basketbol Takımı – Teşvikiye Spor Basketbol Takımı yarışmasına Belediye Başkan Adayımız Sezer ATEŞ ile birlikte katıldık. Takımımızın mücadelesini sahada izlemek, onlara destek olmak bizim için büyük keyifti. İlkler Şehrimiz Uşak Basketbol Takımımıza ve tüm sporcularımıza sonsuz desteğimizi sunuyor, başarılarının devamını diliyoruz.
Uşak MHP adayı Sezer ATEŞ İlkler Şehri Uşak Basketbol Takımı – Teşvikiye Spor Basketbol maçını izledi
![Uşak MHP adayı Sezer ATEŞ İlkler Şehri Uşak Basketbol Takımı – Teşvikiye Spor Basketbol maçını izledi İlkler Şehri Uşak Basketbol](https://www.usakpostasi.com/wp-content/uploads/2024/02/nevsehir-de-29-ekim-basketbol-turnuvasi-na-kayitlar-basladi-1665118877-956-x750.jpg)