Uşakspor, TFF 2’nci Lig Kırmızı Grup’ta sezonun kötü başlaması sonrasında kadrosunu güçlendirmek için harekete geçti. İşte yeni transferler:
Ege Özkayımoğlu Göztepe’den Transfer Edildi
Uşakspor, 22 yaşındaki golcü oyuncu Ege Özkayımoğlu’nu renklerine bağlayarak hücum hattını güçlendirdi. Özkayımoğlu’nun hızı ve gol vuruşlarıyla takıma katkı sağlaması bekleniyor.
Orta Saha Gücü: Ömer Faruk Çalışkan
Kadrosunu orta sahada da güçlendiren Uşakspor, Pazarspor’dan 23 yaşındaki orta saha oyuncusu Ömer Faruk Çalışkan’ı transfer etti. Çalışkan’ın pas yeteneği ve oyun kontrolüyle takıma katkı sağlaması planlanıyor.
Genç Yetenek Mahmut Yiğit Türkmen İmzaladı
Uşakspor, genç yeteneklere de şans vererek Samsunspor altyapısından yetişen 19 yaşındaki golcü oyuncu Mahmut Yiğit Türkmen’i kadrosuna kattı. Türkmen’in hızı ve golcü özelliğiyle takıma yeni bir dinamizm kazandırması bekleniyor.
Sadık Dost: Alperen Kahraman Sözleşme Yeniledi
Ayrıca, Uşakspor’un altyapısından yetişen ve sadık bir oyuncu olan 22 yaşındaki forvet Alperen Kahraman ile de sözleşme yenilendi. Kahraman’ın takıma olan bağlılığı ve gol yeteneğiyle gelecekte önemli bir rol üstleneceği düşünülüyor.
Uşakspor, bu transferlerle kadrosunu güçlendirerek ligdeki performansını yükseltmeyi amaçlıyor. Yeni oyuncuların takıma katkı sağlaması beklenirken, Uşakspor’un taraftarları da yeni sezon için umutlu bir şekilde beklemeye devam ediyor.